Групові заняття
На сьогоднішній день при влаштуванні на роботу чи подорожах закордон відчувається важливість знань іноземних мов. Чимало клієнтів звертаються до нас з метою удосконалити свої знання, пригадати те, що забули чи вивчити мову «з нуля». Ми кажемо, що можливо все. Для цього потрібно лише бажання, систематичне відвідування занять та усвідомлення, що це вам справді потрібно.

Для наших клієнтів ми пропонуємо дві форми проведення занять: індивідуальна та групова. Прочитайте про переваги та недоліки і обирайте що підходить саме Вам.

Якщо вам цікавіше вивчати мову в колективі, вам підходить сталий графік відвідування, то групова форма навчання саме для Вас. Навчання проходить у вечірній або ранковий час у групах від 3 до 6 чоловік приблизно однакового віку, адже саме така кількість є оптимальною для вивчення іноземної мови та обов'язково однакового рівня. Про рівні знань та навчальну програму прочитайте у розділі мова яка вас цікавить.

Рівень знань ви можете приблизно визначити, пройшовши тест в нас на сайті, по результату якого записатись у відповідну групу. Якщо група з певних причин Вам не підійшла (зашвидка, за повільна, за сильна тощо) ви можете спробувати й інші групи, аж поки не будете почуватись абсолютно комфортно.

Тривалість курсу 48 годин класної роботи, та 25 години домашньої. Ми як ніхто розуміємо, що дорослим виконати домашнє завдання ще важче ніж дітям, адже на нього просто не вистачає часу, саме тому ми є досить лояльними, та все ж вимогливими.
На занятті студенти тренують спілкування, сприйняття на слух, граматику, поповнюють лексику, на домашнє завдання закріплюють ці навички, виконуючи аналогічні вправи. На уроці часу на перевірку домашнього завдання ми не витрачаємо, студенти здають його в письмовій або електронній формі. На наступне заняття отримують перевірене і можуть проаналізувати свої помилки, при великій кількості помилок отримують додаткові вправи.

Кожен урок починаємо із швидкого повторення та нової інформації. Наприкінці кожного блоку короткий тест для оцінки прогресу студента. Вкінці курсу – підсумковий тест.

Студенти, які успішно склали підсумковий тест та виконали всі домашні завдання, отримують сертифікат внутрішнього зразка, що засвідчує, що особа відвідала 48 год англійської мови та володіє певним рівнем знань.

Заняття відбувається 2 рази на тиждень по 60 хв., або 2 рази на тиждень по 90 хв., проте, якщо група бажає збільшити кількість годин на тиждень, то ми, звичайно, підемо Вам назустріч.

+ Вас приємно здивує ціна – 50 грн за урок, що становить 450 грн за місяць. Якщо ж у вас виникли якісь причини, по яких ви не змогли відвідати заняття, то ваші гроші не пропадуть, для Вас підшукають групу, у якій ви зможете відпрацювати пропущене заняття.
+ Група - це шанс знайти нових друзів — багато наших учнів завжди затримуються, щоб поспілкуватись після уроків.
+ В групі - веселіше, завжди знайдеться умілець пожартувати на уроці, на таких заняттях ви побачите, що й інші роблять такі ж помилки як і Ви та зможете тягнутись до сильніших.

Індивідуальна форма навчання 3-6 осіб
1 особа Групове навчання
По домовленості 2 рази в тиждень
До 15.00- 100 грн.
Після 15.00 – 150 грн.
60 грн./заняття
Пробне заняття - платне Пробне заняття - безкоштовне


Останні новини

05 Травня 2016

Денний англомовний табір


Чекаємо з нетерпінням малечу на нашому денному англомовному та Детальніше
26 Грудня 2015

Фотосесія в БОЯР

Детальніше
31 Серпня 2015

Свято для дошкільнят

Дошкільнятка та їхні батьки, запрошуємо до нас на свято: 31 серпня, Детальніше
Мобільна версія
Для малюків | Для школярів | Для дорослих | Переклади
Англомовний табір BoyarCamp Літній англомовний табір в Словаччині Літній англомовний табір в Яремче