Англомовний міні-садочок
ваша дитина зможе не тільки побавитись, знайти нових друзів, але й вивчатиме у ігровій формі англійські слова, робитиме справжні витвори мистецтва, дивитиметься мультики на англійській мові, а наш кваліфікований психолог підготує Ваше маля до школи, адже це так важливо вміти рахувати, читати і писати

Багатьом молодим батькам знайома така ситуація: 9 година ранку, незапланований виклик на роботу (хоч у вас законний вихідний), а дитину залишити немає з ким, адже у вашої мами також сьогодні випала робоча зміна. З одної сторони – розривається телефон із рутинними проблемами, а з другої – Ваше маля, яке потребує уваги та хоче, щоб з ним бавилися. У голові лише крутиться одне єдине питання: «Куди ж віддати дитину хоч на пару годин?»

«Немає вільної години? У «Бояр» ведіть дитину! Наша пропозиція – це сучасний англомовний міні – садок. Не переживайте, дорогі батьки, це не той варіант, де бігають десяток невгамовних дітей, а за ними один безпорадний вихователь.
За 4 години, проведених у «Боярівському» міні – садку, ваша дитина зможе не тільки побавитись, знайти нових друзів, але й вивчатиме у ігровій формі англійські слова, робитиме справжні витвори мистецтва, дивитиметься мультики на англійській мові, а наш кваліфікований психолог підготує Ваше маля до школи, адже це так важливо вміти рахувати, читати і писати. Ви, в свою чергу, отримаєте пару годин на себе, дім та роботу.

Ми гарантуємо:

 • Комфортне приміщення
 • Кваліфікованих викладачів
 • Корисні та цікаві англомовні заняття
 • Грунтовну підготовку до школи
 • Посмішку дитини
 • Ваш спокій


 • Найкращий спосіб дізнатися чи ефективний той чи інший метод навчання, програма чи заклад – це перевірити на собі.

  Ми чекаємо на Вас!

  Структура та опис занять у приватному англомовному садочку

  Структура заняття Опис
  10:00 - Teddy's welcome Загальне, комунікативне, музичне заняття - розмови та ігри про настрій, погоду. Кожного разу дитина повинна принести щось, щоб показати усім і розказати про це декілька слів (нову іграшку, печиво, яке спекла з мамою, фото домашнього улюбленця тощо)
  11:00 - English level 1-3 Урок англійської по підручнику, робочому зошиті відповідно до рівня дитини, звичайно з іграми, відео сюжетами, піснями
  11:45-12:00 - Snack Time Свіжа булочка та сочок - з друзями смакує краще
  12:00 - Cartoon english Дивимось мультфільм на проекторі, сидячи на подушках і разом з героями повторяємо, відповідаємо, робимо аналогічні дії.
  12:20 - Fitness Time 15-20 хвилин запальної руханки під цікаві англійські відео
  12:20 - Art Time Ліпимо, малюємо, витинаємо своїми руками, звісно що під інструкції вчителя англійською мовою
  13:00 - 14:00 підготовка до школи Тренуємо руку, математика, розвиток мовлення, мислення, памяті, уваги, казки.

  Онлайн-запис


  Останні новини

  05 Травня 2016

  Денний англомовний табір


  Чекаємо з нетерпінням малечу на нашому денному англомовному та Детальніше
  26 Грудня 2015

  Фотосесія в БОЯР

  Детальніше
  26 Грудня 2015

  StarFair Бал-маскарад

  Детальніше
  Мобільна версія
  Для малюків | Для школярів | Для дорослих | Переклади
  Англомовний табір BoyarCamp Літній англомовний табір в Словаччині Літній англомовний табір в Яремче